ProFinServ

Go to content

Main menu

Pār mums

Mūsu uzņēmums  dibināts 2018. gadā, kurā strādā pieredzējuši grāmatveži ar vairāk nekā 25 gadu darba pieredzi.
Uzņēmums profesionāli sniedz grāmatvedības pakalpojumus nodibinājumiem ar dažādiem darbības veidiem, kā arī jebkura veida pakalpojumu sniedzējiem.
Mēs cenšamies kvalitatīvi nodrošināt grāmatvedības pakalpojumus, būt par uzticamu palīgu mūsu klientiem un veicināt viņu veiksmīgu biznesa attīstību.

Pakalpojumi, kas paredzēti  grāmatvedības specializētai organizešanai, pilnīgai vai daļējai uzskaitei, pamatojoties uz noslēgto līgumu, nozīmē uzņēmuma finanšu uzskaites funkciju nodošanu ārējās grāmatvedības pakalpojumu sniedzējam. Veicot grāmatvedības pakalpojumus uzņēmumiem, mēs uzņemamies jūsu uzņēmuma galvenā grāmatveža funkcijas un atbildību.

Kāpēc  ir izdevīgi sadarbojoties ar grāmatvedības ārpakalpojumu sniedzējiem?
Jums nav nepieciešams  meklēt un izvēlēties pieredzējušu, profesionālu un uzticamu grāmatvedi. Saskaņā ar noslēgto līgumu, jūs varēsiet būt pārliecināts par paredzamo darbu savlaicīgu un kvalitatīvu izpildi.

Grāmatvedības atbalsts ir ekonomiski izdevīgāks, nekā algot savā uzņēmumā darbinieku, kā arī  tiek samazināti izdevumi par darba vietas tehnisko nodrošinājumu un ar to saistīto obligāto licenzēto programmu iegādi.
Mūsu uzņēmuma speciālisti nekavējoties sazinās un risina problēmas, kas rodas jūsu uzņēmuma darbības procesā.
Abpusējās tiesības, pienākumi un atbildība par grāmatvedības pareizību un savlaicīgumu, ir skaidri izklāstīti grāmatvedības pakalpojumu sniegšanas līgumā;
Mēs pilnībā nesam atbildību par mūsu darba procesā pieļautām neprecizitātēm.

 
Back to content | Back to main menu